| lemonlollipop a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru. Cum pot sa ajustez la un film vocea personajelor si fundalul sonor (vocea este prea incet iar fundalul mult prea tare)?

1 răspuns:
| TipulVerde a răspuns:

Nu poti. Daca este un film pe care l-ai luat pur si simplu ca un fisier, gen. avi,. mpeg,. mkv, etc, nu poti modifica decat volumul. Desigur il poti edita intr-un program gen Premiere si sa te joci cu nivelele si frecventele pana te doare capul, dar nu cred ca vei ajunge la vreun rezultat.
App, ce film e?