| claudiu1999 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru cum sperii cel mai tare pe cineva repedebig grin

Răspuns Câştigător
mira
| mira a răspuns:

Ai grija.La sperietura se poate reactiona imprevizibil. Daca este vorba despre un prieten spune-i ca ai castigat la Loto marele premiu. Se va speria, dar nu va lesina.

3 răspunsuri:
| anka a răspuns:

Gandeste-te ce te-ar speria pe tine foarte tare. Sa stii ca nu e frumos ce vrei sa faci.

| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a răspuns:

Daca ai un sarpe real sau ceva paianjen atunci sigur dar e cam dificil nu deci...nu stiuthinkinglaughing

| Anndreeaaaaaa a răspuns:

Simplu big grin
ii spui persoanei ca il iubesc/o iubesti si cazi lat la pamantrolling on the floor
o sa vezi in ce panica o sa intredevil