| LoreBuff a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru. Nu-mi mai merge mess-ul. Imi scriu id-ul si parola astept cateva secunde si dupa imi apare o eroare.Iar in iconita aia acolo jos scrie "Send Error Report" si "Don't send". Iar in iconita aia scrie: "Yahoo! Messenger has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience.If you were in the middle of something, the information you were working on might be lost. Please tell Microsoft about this problem...(...)". Am dezinstalat si instalat mess-ul de 2-3 ori si tot asta imi arata. Ce pot sa fac? Funda. Multumesc happy

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| ReusxD a răspuns:

Dezinstaleaza Messu'. Asta am patit si eu, dupa ce l.am reinstalat mi.a mers perfect.

| oanaaa16 a răspuns:

Buna!
Dezinstaleaza.l de la control panel, si apoi instaleaza.l din nou happy Va merge..Si eu am patit la fel

| kameleonic a răspuns:

Instaleaza un yahoo messenger mai vechi. Daca nu merge nici asa connecteaza-te pe mail si vorbeste dupa mail!