| xV3N0Mx a întrebat:

Am o problema in legatura cu mess-ul ieri cand am dat sign in mi-o aparut mesajul asta "Yahoo! Messenger has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience.if you were in the middle of something, the information you were working on might be lost.plaese tell Microsoft about this problem.we have created and error report that you can send to us.we will trea this report as confidential and anymous" L-am dezinstalat curatat registrele cu cccleaner sters yahoo din regedit si tot degeaba...ciudat ii ca problema aceasta o am numai la mess 11 la 10 imi merge bine dar uneori ma enerveaza ca nu ii 11 ca ii mai veche versiunea.Va rog daca stiti sa ma ajutati.Dau fundita.

Răspuns Câştigător
| DDCC a răspuns:

Salut!
Deci nu ai mai avut probleme până ieri?
Ce Windows folosești?
Bănuiesc că data și ora sunt la zi.
Ai dezinstalat toate toolbar-urile (inclusiv cele de la YMessenger - Yahoo Update și Yahoo Toolbar)?
Scanează regiştrii de erori şamd cu ceva mai avansat gen Advanced System Care> http://goo.gl/o0Emj
Mergi la Start> Run> msconfig.exe, la Services bifezi Hide all Microsoft Services apoi dai Disable All, la Startup laşi doar antiv-ul şi sistemul de operare.
Yahoo Messenger îl poţi lua uşor de aici> www.ninite.com/yahoo/

2 răspunsuri:
| xV3N0Mx explică:

Mersi mult dannyetlv chiar o mers si mersii si pentru program ii super bun.Cum am promis fundita.

| DDCC a răspuns (pentru xV3N0Mx):

Cu multă plăcere.
;)
Uite, dacă nu ai cont pe f.i.l3.list spre exemplu și dorești să descarci jocuri/filme/programe poți intra pe http://h33tunblock.info/ și cauți acolo.
De pe acest site am luat programul.
Asta dacă te interesează. :D