| AdelaElena88 a întrebat:

Am nevoie mare de ajutor.Am găsit un cover foarte frumos de la melodia papaoutai, și mi as dori sa știu cum pot sa îl transforma într-un negativ? Chiar am mare nevoie de el, mulțumesc anticipat.ps: am văzut tot felul de tutoriale pe net care România nu știu cate programe; majoritatea oamenilor erau foarte nemulțumiți, plus ca multi au plătit bani pentru ele.

2 răspunsuri:
| NAT0 a răspuns:

Poți să-l faci cu Audacity, dar nu prea e rezultatul dorit. Elimină vocea cam 75%.

| Gabriel543 a răspuns:

Http://x-minus.me/vocal-cut apesi pe nourasul cela si iti alegi cintecul si pe urma apesi pe primul dreptunghi de sub cintec