| andi07 a întrebat:

Buna TPU am niste casti (mari)happy la calculator se aud foarte bine dar la telefon se aud cam incet, exista vre un mod prin care pot sa le fac sa se auda mai tare?

5 răspunsuri:
| Snoopyyy a răspuns:

Nu are telefonul asa mare putere sa le faca sa se auda ca la Comp deci nu prea ai cum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ohmi nu are legatur cu voltajul ci cu amperajul iar bateria de tel are suficient amperaj pentru orice casti ca doar de aia este standard jack-ul de 3, 5 mm.
@andi07 La tine problema este de la tel, placa audio este naspa.
Incearca la alt tel, de ex: Nokia N95.

| pulx a răspuns:

Daca vrei iti iei numai pentru telefon nu iti recomand sa le pui de pe calc pe telefon.

| SILvyw a răspuns:

Nu n-ai cum....iti sugerez sa iti cumperi niste casti speciale pentru telefon happy

| Hummels a răspuns:

Da. Sa nu le mai pui la telefon si sa le pui doar la calculator. Castile alea nu au fost facute sa fie folosite la telefon. La un mp3 player sau la alt dispozitiv pentru muzica o sa se auda ok zic eu.