| Hellen_Rox_1995 a întrebat:

Buna TPU.Am o intrebare.Am intrebat o fata pe ce program este facuta aceasta poza: http://www.facebook.com/....../photo.php si mi-a spus ca pe PhotoScape:) Stie cineva ce scris a folosit? Fundaa:*
Scuzati categoria:)

3 răspunsuri:
| Axz_axn_1978 a răspuns:

Http://www.dafont.com/ cauti aici ce font iti place
se poate face si in gimp.

| Hellen_Rox_1995 explică (pentru Axz_axn_1978):

Ms de raspuns.Dar cum fac sa scriu cu ele? Le-am downloadat si... apoi? thinking

| Axz_axn_1978 a răspuns (pentru Hellen_Rox_1995):

in programul de editare sau poti scrie cuvantul apoi faci print>>paint si il lucrezi mai departe in programul pe care il folosesti.Ce program folosesti?