| Lunaris14 a întrebat:

BUNA TPU AM O INTREBARE
cand deschid calculatorul si accesez opera si google chrome imi merge 15 minute si dupa aia imi da eroare si pe mess daca ies si intru iar pe alt mess imi da eroare ajutati-ma va rog dau funda
crying crying crying

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am avut problema acesta in urma cu vreo trei zile. Toate se blocau, crash-uiau. Dar se pare ca le-a trecut de la sine. Mai astepta putin si vezi ce se intampla. Si mai poti da o scanare cu antivirus la tot computerul.

| Lunaris14 explică:

Nu am anti virussad