| Johnny1997 a întrebat:

Am o intrebare care dintre laptopurile urmatoare sunt mai bune : HP, TOSHIBA sau DELL?

5 răspunsuri:
| supermamici a răspuns:

In niciun caz HP. Eu as lua Toshiba. Binenteles vorbim de brand nu de configuratie. Laptopurile HP sunt renumite pentru faptul ca sunt prost facute si ofera garantie doar 1 an intrucat chipsetul grafic crapa.

| maryusmono a răspuns:

DELL

Chiar am o recomandare pentru tine de la Dell: http://bit.ly/ZkWLUq

| Klaudiu214 a răspuns:

HP chiar iti recomand! happy

| jeek0 a răspuns:

Packard bell. daca ai posibilitatea ia oricare din clasa business. nu sunt de acord cu Toshiba. am auzit ca nu sunt asa bune

| raveny a răspuns:

Dell sunt cele mai bune pe care le-am vazut