| Petruts a întrebat:

Am o intrebare, care din urmatoarele laptop-uri sunt mai bune, calitativ? Toshiba sau Dell? Mersi!

10 răspunsuri:
| jhonny999 a răspuns:

Sper sa te ajute sa te decizi.
https://www.google.ro/......ps?/search

| OnuOnulică a răspuns:

Toshiba e mult peste Dell.
Deci Toshiba.
Pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dellwinking Asa cred eu

| Garsonfane1979 a răspuns:

Nu conteaza marca cat conteaza ce componente are inauntru. Eu unul iti recomand Dell pentru ca Toshiba din cate am inteles radiaza mai rau ca celalte laptopuri. Dar nu stiu cat de adevarata este aceasta afirmatie.

http://bit.ly/1aDFRar

| ValentinBogdan a răspuns:

Toshiba,dar depinde de caracteristicile fiecaruia (RAM, placa video etc.)

| Allesya1097 a răspuns:

Toshiba

| DiandraDya a răspuns:

Eu am Toshiba de vreo 4 ani si sint foarte multumita...il recomand oricuihappy

| Petruts explică:

Pana la urma mi-am luat Toshiba

| Pagutzzu_Pagu_1968 a răspuns:

Toshiba

| George_Geo_1996_wOV7 a răspuns:

Nu conteaza marca!
Conteaza piesele pe care le detine acest Laptop iti recomand sa cumperi un laptop cu procesor Intel, RAM 2GB, Placa video Nvidia GeForce!