| Graffex0 a întrebat:

Buna TPU am o intrebare cum pot schimba ip pc-ului fara hotspot shield deoarece am luat ban pe samp fara motiv sad

4 răspunsuri:
| AZqwedas123 a răspuns:

HostName: IrealGame
Address: 93.119.26.43:7777
Ping: 9
Mode: IrealGame V2.5
Map: San Andreas

Serverul este nou si o sa fie super eventuri

| AxelShane a răspuns:

Pai e cam greu nu stiu, daca esti la romtelecom inseamna ca ai ip dinamic si daca deschizi si inchizi modeul vei avea alt ip, daca esti la altceva gen upc va trebui sa faci cerere sa schimbi ip-ul. sad

| Cosmin4sul a răspuns:

Pai daca esti pe stik sau pe fir rds sau wriles poti sa scoti firu de la net si sal bagi la loc si ti se va schimba ip-ulwinking daca merge bafta la jocwinking

| Maxi2013 a răspuns:

HostName: Rpg.Pdy.ro | RPG Mode
Address: rpg.pdy.ro:7777
Players: 30 / 50
Ping: 21
Mode: PDY RPG RPG v1.2.3
Map: Los Santos

Serverul este hostat, va asteptam si pe forum www.pdy.ro