| nytro233 a întrebat:

TPU am mare,mare nevoie de ajutor! Am folost hotspot shield ca sa imi scot banul de pe un sv de samp, dar am vazut ca atunci cand mi-a schimbat ip m-a bagat pe united states si acum internetul imi merge mai greu.cum fac sa imi schimb ip la loc?

2 răspunsuri:
| ale28bz a răspuns:

Cat de greu e sa dezinstalezi programul
iti recomand sa il sezinstalezi avansat cu RevoUninstaller daca nu stii cum se foloseste citeste aici http://pe-intelesul-tuturor.blogspot.com.es/2013/08/blog-post.html

| theogritzi a răspuns:

Scoate hotspot shield. Ca veni vorba de samp, iti recomand un server interesant rpg.booter.ro