| SpectralSong a întrebat:

Buna TPUhappy am o intrebare:d Nu-mi merge YouTube-ul. sad Este din cauza calculatorului meu sau nu e instalat ceva Adobe flash player sau cumhappy. Nu mi se incarca. Buffering sau cumhappy Fundahappy

2 răspunsuri:
| Nolifenodeath a răspuns:

Netul este devina ai viteza prea mica sau cel putin asa cred happy

| Buza021 a răspuns:

Sunt cateva probleme posibile : ai virusi cu nemiluita-instaleaza un anti virus, dar e aproape imposibil dupa ce ai compu virusat, instaleaza Adobe flash playeru de aici http://get.adobe.com/flashplayer/, sau ar putea sa fie un bug de la windows. Bafta!