| ღArySოﺁℓεღ a întrebat:

Am o intrebare: Daca adaugi pe cineva in lista ta de messenger si dupa un timp il stergi persoana aceea o sa te mai aiba in lista si o sa-ti mai vada statusul sau cand esti online?

Răspuns Câştigător
| Iuliiikkk a răspuns:

Din pacate da trebuia sa-i dai ignor daca nu vrei sa iti mai vada statusul sau sa te mai aiba.Ca sa dai ignor dai la adress book si dai clik pe persoanape care ai sters-o si vezi ca o sa-ti apara caseta cu persoana si sus o sa-ti scrii add si ignore dai ignore daca deja ai sters-o de la adress book fara sa ii dai ignor atunci va trebui sa o adaugi din nou si apoi sa ii dai sau daca nu poti astepta sa te contancteze si o sa-ti apara tot chesti cu add si ignore.big grin

5 răspunsuri:
| Robert a răspuns:

O data sters si bagat la ignore nu-ti va mai vedea profilul.

| Corina a răspuns:

Chiar daca tu il stergi din lista ta, ID-ul tau ramane in lista lui si astfel iti vede activitatea pe mess. Daca doresti sa nu te mai vada, atunci trebuie sa-i dai Ignor.

| JomelaMaya a răspuns:

Păi dacă nu-i dai iggnor o să te mai aibă si o să vadă cand esti online, iar dacă îi dai iggnor tot o să te mai aibă, dar nu-i va aparea cand esti online si nu va mai putea să-ti trimita ceva orice ar scrie tie nu-ti apare, dacă nu i-ai dat ignor o să-ti apară ce scrie.

| sunshine15 a răspuns:

Acea persoana iti poate vedea statusul, sau daca tu esti online, insa tu nu il poti vedea cand este online sau ce status are, daca vrei sa nu iti mai vada statusul sau sa nu mai vada cand esti tu online trebuie sa ii dai ignorehappy. sper ca te.am ajutat! happy

| julia4ever a răspuns:

Nu, dupa ce il stergi dai la adress book apesi dublu click si apoi iti arata add sau ignore