| Mariana155 a întrebat:

am o intrebare... daca stau pana se stinge pc-ul iar dupa aceea il scot din priza(pentru ca in caz de se ia curentu sa nu se strice) si cand il aprind il bag in priza, il afecteaza cumva?

6 răspunsuri:
| RS4 a răspuns:

Nu il afecteaza cu nimic, dar vezi in spate pe sursa s-ar putea sa ai un buton de oprit/pornit! ajunge daca il comuti acel buton pe 0 (oprit), dar repet, doar daca are sursa asa ceva! bafta!

| monstrulet a răspuns:

Beibbx sa stii ca il afecteaza. pc meu antic, cand era stins desigur, daca se lua curentul, cateodata, cand revenea, se aprindea singur. happy

| stanly7 a răspuns:

Draga Ionela exista prelungitoare speciale cu protectie la supratensiune, daca vrei poti achizitiona un asemenea produs.
Dar raspunsul la intrebarea ta este NU, nu afecteaza cu nimic.

| yonutz1 a răspuns:

Nu. E in sigurantatongue

| deny a răspuns:

Nu...ca doar l-ai scos din priza

| beibbx a răspuns:

Nu dar nu are rost laughing) nu il afecteaza daca e oprit