| TuTuOfficial a întrebat:

Am o intrebare despre Xbox live gold member,deci iata intrebareabig grinaca cumpar acum xbox live separat de xbox, mi se activeaza gold member din ziua in care l-am cumparat sau activez eu cumva? Dau funda

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Cand vrei, asta e ideea. Codul ala ramane valabil. Dupa ce il introduci, de atunci incepe sa fie valabil.

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Se activeaza cand il introduci.

| TuTuOfficial explică (pentru sltlp):

Da si il introduc a inceput sau cand vreau eu?

| sltlp a răspuns (pentru TuTuOfficial):

Cand vrei, asta e ideea. Codul ala ramane valabil. Dupa ce il introduci, de atunci incepe sa fie valabil.

| TuTuOfficial explică:

Intrebarea:daca*
Scuzati pentru ca daca apesi : + d iti da emoticon.