| asjdhkas a întrebat:

Bună TPU!
am o întrebare pentru experții de pe Wattpad. Știe cineva cum pot șterge un tag? ( de la o poveste, desigur. )
Dau fundă. happy

Răspuns Câştigător
| iamprettybored a răspuns:

Pai dai mai intai click sus pe "Creeaza" ( create), si apoi te uiti la primul capitol din acea carte. Pe acelasi rand, dar in dreapta, vei vedea ca scrie "editeaza" ( edit ) si "delete". Tu dai click pe "editeaza". Dupa ce dai click, iti va aparea, desigur, continutul capitolului respectiv. In dreapta vei vedea un chenar, pe care e scris "OPTIUNI" ( OPTIONS ). Sub scrisul "OPTIONS", vei vedea scris mai mic "Categorii" si mai dedesubt "Etichete" ( Tags ). Sub cuvantul "Etichete" ( Tags ), se afla un fel de casuta cu sau fara cuvinte ( daca ai adaugat etichete mai demult povestii, atunci acolo se afla acele cuvinte ). Te uiti la cuvantul pe care vrei sa-l stergi, il selectezi ( si devine albastru, stii tu ), iar apoi apesi de pe tastatura ta "Backspace" sau "Delete".

Lol, nu pot sa cred ca nu ti-am vazut pana acum intrebarea. Sper totusi ca te mai ajuta, chiar daca e din Noiembrie anul trecut.

P.S.: Cum te cheama pe wattpad? Poate mai vorbim.

| asjdhkas explică (pentru iamprettybored):

Sunt _rocker și am la profil o poză cu andy biersack. happy

2 răspunsuri:
| MarianAlex112 a răspuns:

Nu merge