| Alexandru390 a întrebat:

Bună TPU!
Am o întrebare :
Știți că multe jocuri rulează în 30 de fps-uri în Xbox one s. Astea care au ceva grafică mai mare. Dar altele rulează și 60 de fps-uri cum ar fi fortnite.
Pe Xbox one x sunt mai multe opțiuni în jocuri. De exemplu dacă joci în 4K ai 30 fps-uri și dacă joci în 1080 ai 60 de fps. Nelămurirea mea este că merită să iau un Xbox one x pentru TV ul meu de 1080p? Voi avea o experiență destul de plăcută? Voi avea dropframes din cauza rezoluției sau ceva?

6 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Ar trebui sa mearga lejer.

| JicaContra a răspuns:

Asteapta pi ies cinci... si... mve mircosoft

| Alexandru390 explică (pentru JicaContra):

Nu știu de unde bani! happy

| JicaContra a răspuns (pentru Alexandru390):

Strangi bani, economisesti, refolosesti hartia igenica si alte d'astea big grin

| Alexandru390 explică (pentru JicaContra):

Dacă zici tu. laughing Oricum nu voi reuși.

| JicaContra a răspuns (pentru Alexandru390):

Speranta moare ultima tongue