| DelyDelia a întrebat:

Am o mare problema! De doua zile tot nu pot sa ma loghez pe facebook, imi scrie ca is blocat temporar, iar dupa ce introduc codul din imagine imi scrie asa : No verification methods are currently available. Please come back later. Cum pot sa il deblochez?

2 răspunsuri:
| xd2403 a răspuns:

Pai dupa cateva zile poti intra pe facebook... Cineva ti-a blocat facebook`ul...Am patit`o si eu.

| AskMeHow a răspuns:

Pai din pacate, nu poti. daca scrie ca esti blocata temporar inseamna ca cineva ( sau vreun admin al unei pagini ) ti-a dat block si perioada de block este hotarata de cei de la facebookwinking depinde de ce acuzatii ti se aduc. SAU poate te-a blocat pentru ca ai dat prea multe cereri de prietenie unor persoane pe care nu le cunosti sau nu ai nici un mutual friend. acum nu stiu sigur care dintre aceste motive este block-ul tau, dar ar trebui sa astepti cateva zile bune. Data viitoare foloseste facebook-ul mai responsabilwinking. FUNDA?batting eyelashes