| WaNt3D1856 a întrebat:

Buna TPU.
Am o masina careia ii trebuie injectoare noi.
De curand un prieten apropiat mi-a spus de cineva care se ocupa cu asa ceva.
Dar nu stiu ce sa zic de pret... e mare e mic...
* Reparatii injectoare electrice (COMON RAIL / BOSCH / DELPHI / DENSO / ETC.) >-150 LEI
*Reparatii pompe de injectie(BOSCH model VP29/30/44; DELPHI; SIEMENS; DENSO; etc) >-600 LEI
*Verificari injectoare electronice(COMON RAIL / BOSCH / DELPHI / DENSO / ETC.) >- Cred ca este gratis.
Iar la 4 injectoare a zis ca pompa se verifica gratis.
Ofera garantie 6 luni, montajul este gratuit.
Imi pare rau daca am facut reclama dar nu stiu unde / pe cine sa intreb.

ADRESA : Buzau, E85 Maracieni Nr.48
TELL : 0740 623 432 sau 0765 671 198

Răspuns Câştigător
| xBro a răspuns:

Daca ai probleme cu injectoarele vezi sa n-ai probleme si cu supapele sau blocul motor, BAFTA! cat despre pret trebuie sa fii in forma cu banii de la 200 de lei in sus tine orice fel de reparatie, SUCCES!