| vlad8249 a întrebat:

Am o pereche de casti si chestia este ca pot auzi numai cu casca stanga. Daca vreau sa aud cu amandoua castile, trebuie sa tin firul intr-un anumit mod. Ce sa fac? Nu pot sa aud numai cu o casca sau sa tin firul intr-un anumit mod ca sa aud cu amandoua! Imi trebuiesc amandoua mainile!

3 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

E clar ca unul din fire, cel pe care trebuie sa-l tii intr-un anumit fel dupa cum spui, are un defect.
Firele din interiorul invelisului de plastic s-au rupt si nu mai fac contact decât atunci cand misti de fir.
Este foarte greu de reparat.
Asa ca iti trebuiesc alte casti noi.

| XoXoAlee a răspuns:

Si eu am patit. undeva firul e rupt si nu face contactul. trebuie sa-ti iei altele

| LinaCobarstean a răspuns:

Firul s-a intrerupt undeva. altele noi