| PrettyLittlePsycho a întrebat:

Buna, TPU! Am o problema...
acum 1 saptamana mi-am dezactivat contul de Facebook... si de curand am vrut sa il activez, dar nu-mi aduc aminte parola... imi spune ca a fost schimbată acum 3 saptamani, dar eu nu-mi amintesc s-o fi schimbat. Oricum, am incercat sa imi securizez contul si sa fac acel procedeu cu, contactele de incredere. Mi-am sunat prietenii, au intrat pe acel site Facebook si le da eroare. Habar nu am ce sa fac, as vrea mult sa-mi recuperez contul. Ajutati-ma, va rog! Multumesc!

1 răspuns:
| Anyo1988 a răspuns:

Ai incercat sa dai " forget password " poate iti poti schimba parola si recupera/reactiva contul in acelasi timp, daca nu, poti incerca sa cauti pe google, daca stii engleza poti cauta in engleza ai mai multe sanse sa gasesti rezultate. Succes