| YonutzABR a întrebat:

am o problema cam mare.
Ieri am schimbat procesorul din pc dar acesta nu mai merge, adica acesta porneste tot dar nu imi apare nimic pe monitor, nimic, nici un punct macar.
Pc ul meu are:4gb ram
Procesor Procesor AMD Athlon II X2 250 Dual Core, 3GHz Socket AM3, Cache 2MB.
Placa de baza Asus M4A78LT-M LE.
Va rog ajutati-ma cina ma ajuta are funda.
Mulțumesc

3 răspunsuri:
| JicaContra a răspuns:

Procul e ars, pinii sunt rupti, indoiti, scurcircuitati

asmanKar a spus update la bios, asta gasesti aici:
https://www.asus.com/Motherboards/M4A78LTM_LE/HelpDesk_BIOS/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Update la bios.

| Ciprian0106 a răspuns:

Încearcă sa scoți și sa introduci din nou plăcuțele RAM, pentru ca probabil în timpul schimbării procesorului ai dat din greseala peste ele
(nu de alta, dar asa pățesc și eu când ii mai dau un pumn)?