| AnonimusGate a întrebat:

Buna TPU

Am o problema când intru pe orice fifa 2013, 2012, 2011 și dau sa joc un meci, ma scoate afară fără nici o eroare.
Ce trebuie sa fac ca să-mi meargă?
I prea slab PC ca să suporte jocul?

AMD Athlon 64 X2 Dual Core Procesor 4000+ 2.10 GHz

Ram 3 GB

Placa video Nividea Get Force 8800 Gt de 512

Windows 7 Ultimate

Help Me FUNDA

Răspuns Câştigător
| tofanlucian12 a răspuns:

Nu trebuie sa mearga numai ca inainte sa dai incepe meci pune jocul in bara de start si dupa aia intrat iar pe el si dai incepe meciul vezi daca merge asa. a fost o eroare la fifa pe baza asta. sau daca nu click dreapta proprietati pe joc si dai sa fie compatibil pe windows 7 sau vista ce iti apare acolo. bafta!

| AnonimusGate explică (pentru tofanlucian12):

Mersi mult o sa incerc imd ce se termina de instlat dar i bun pc meu?

2 răspunsuri:
| njohn a răspuns:

Da pc-ul e bun, jocu are vreo eroare, il ai original pe cd?