| sergiu350 a întrebat:

Buna TPU.

Am o problema cu calculatorul. Am am avut de facut un doc, si vroiam sa copii din alt doc o imagina pe care sa o lipesc in documentul pe care trebuia sa-l fac. Dar nu ma lasa. Asa ca am dat paste pe desktop si imaginea a fost copiata pe desktop... dar problema. Acum toate iconitele au un fundal albastru, ca si cum ar fi selectate? Cum pot rezolva? N-am mai patit asa ceva. Am schimbat imaginea si tema de pe desktop, dar degeaba.
Funda!

1 răspuns:
| Anonymus314 a răspuns:

Click dreapta>>arrange icons by>>Lock Web Items on Desktop(ar trebui sa fie bifat iar tu sa il debifezi)