| DonTCaRe a întrebat:

Buna TPU.am o problema cu calculatorul.Cand vreau sa intru de ex. pe metin la deschiderea jocului is da restart singur.Ce trebuie sa fac.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Instalează aplicația HWMonitor de pe cpuid.com și spune-mi ce temperaturi ai în următoarele cazuri: idle, play HD-fullHD youtube și în cazul în care rulezi mai multe aplicații.
[având în vedere că nu ai zis mai nimic de configurație, cred că sistemul e îmbâcsit de praf și se încinge, de aici și restart-ul în load cpu]

1 răspuns:
| SouLIce a răspuns:

Iti trebuie net.framework 4