| TheMegaCraft32 a întrebat:

Am o problema cu calculatorul, il pornesc astept sa se incarce imi apare imaginea cu windows xp si sta cateva secunde apoi mi se face ecranul tot albastru si mi se restarteaza ff rapid. Si tot asa. Va rog frumos sa ma ajutati.
P.S.

2 răspunsuri:
| KrazzzyKid a răspuns:

Pai inseamna ca ai blue screen si nu mai ai ce sa faci decat sa reinstalezi windowsul funda big grin

| misterwexx a răspuns:

Intra in bios, vezi la hardware monitor temperaturile daca sunt sub 45 grade, daca nu, de acolo e problema, trebuie pusa pasta termoconductibila intre procesor si cooler,
Spor