| gнσѕт a întrebat:

Am o problema cu calculatorul (Toshiba satellite c660).De ceva timp mi s-au inversat unele butoane la tastatura fara sa fac nimic. Adica literele si numerele merg dar unele semne, punctul, virgula si alte cateva mi s-au mutat pe alte butoane sau au disparut.Ma puteti ajuta cu o explicatie si cum sa o rezolv (sa stiiti ca nu e virusat, am avast cumparat, nu furat ) Va multumesc :* puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ai schimbat limba din engleza in romana.
In Taskbar (bara de jos) trebuie sa ai RO, da clic pe ea si selecteaza EN.

| gнσѕт explică (pentru Ioandelasal):

Mersi mersi mulllllt

1 răspuns: