| CoSmmYnn a întrebat:

Am o problema cu Google Chrome.nu de mult timp mi-a aparut ca si pagina de pornire "Ask.com". de fiecare data cand incerc sa o modific nu ma lasa.tot asta mi se deschide. ce pot sa fac ca sa imi apara "Google"? Am incercat si la optiunile internetului. dar tot aceeasi pagina mi-o deschide. Funda pentru cel care ma ajuta!

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Dezinstaleaza-l si instaleaza-l din nou iar ca pagina principala pui google. (e posibil sa ai virusi).