| CreEppY a întrebat:

Buna TPU.Am o problema cu internetul.Stau la cineva si nu am putut conecta wireless-ul de acasa pentru ca are internet prin fibra optica.Prima intrebare e daca pot conecta wireless-ul prin fibra optica? (e TP-Link) Pentru ca nu am putut conecta wireless-ul am luat de la acea persoana un stick de la digi cu interner dar nu prea merge...Adica se incarca mai greu si nu prea pot sa vad clipuri pe youtube.Ce pot sa fac sa vad macar videoclipurile? Mersi!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

1. bineinteles
2. nu poti, netul mobil de pe stick are de obicei viteze foarte mici incomparabile cu cele de pe cablu

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Exprima te mai clar, nu am inteles nimic din ce vrei sa scrii

| CreEppY explică (pentru suntserios):

Iti pun intrebarile..1.Se poate conecta un router cu fibra optica? 2.Cum fac sa mearga mai bine un stick cu net de la digi, cel putin pe youtube?

| suntserios a răspuns (pentru CreEppY):

1. bineinteles
2. nu poti, netul mobil de pe stick are de obicei viteze foarte mici incomparabile cu cele de pe cablu