| Ionica2018 a întrebat:

Buna ziua, am internet de la digi prin fibra optica si nu mai merge, am sunat la ei si au spus sa il resetez intr-o aplicatie si mi-au trimis un sms cu parola si user, ce trebuie sa fac?

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Verifica firul de fibra optica sa nu fie rupt sau sa nu stea mobila pe el firul trebuie sa nu il faci colac ca se intrerupe lasa l liber nu il stringe

| J0B0MAT a răspuns:

Trebuie să te loghezi în acea aplicație probabil și să îl setezi de acolo.Sună și spune-i să îți spună exact ce setări trebuie să faci.