| Ghostplayer a întrebat:

Am o problema cu Laptopul meu Asus x59slseries.Astazi am vrut sa scot laptop-ul de la incarcat, dar cand am tras putin cam brusc de el mi s-a rupt mufa de la incarcator care se baga in laptop.Va rog sa imi spuneti cam cat m-ar costa o noua mufa de incarcator de marimea [P] de 19 volti.Si va mai rog daca puteti sa imi spuneti de ce uneori mufa de la incarcator mai ramane blocata in laptop!

Dau FUNDA garantat! Va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Vezi aici:
http://www.adelaida.ro/cablu-asamblare-cu-mufa-4.75-1.6-kom0252.html
daca nu seamana (cu toate ca nu ar trebui), du-te la un service, magazin de componente daca ai prin zona, si vei gasi sigur.

2 răspunsuri:
| mariumarius a răspuns:

Poate nu este mufa originala.

| Ghostplayer explică:

Nu prea ma intereseaza originala sau nu! Nu vreau sa am prea multe fitze.Pe mine ma intereseaza sa am o mufa cu care sa imi incarc laptop-ul...