| Biby a întrebat:

Am o problema cu Messenger-ul.Am dat din greseala unei persoane Ignore si vreau sa o bag inapoi.Am apasat sus la "Messenger", la "Preferences" si la "Ignore List". Acolo am persoana care i-am dat Ignore.Cum sa o bag inapoi?

Răspuns Câştigător
| pissy_3104 a răspuns:

Deci acolo la "ignore list", apesi pe id`u la care i`ai dat ignore. shh in dreapta scrie "remove". pe urma jos scrie "apply", apesi aqolo shh dai pe urma " ok". sper cu te-am ajutat. funda?batting eyelashes

4 răspunsuri:
| JeLeu a răspuns:

Te duci asa :
intri in mess
te duci sus la Messenger-> Preferences->Ignore List->Dai click pe ID si dupa aceea dai remove
Dupa ce ai dat remove poti sa bagi ID-ul din nou in lista happy

| BeibiiX a răspuns:

Poi dai "remove" si dupa aia o cauti in lista intri pe acea persoana si in partea dreapta a ferestrei o sa iti apara "Ad User" "Remove User"
si dai add:d si mai trebuie sa astepti sa-ti dea accept si gatabatting eyelashes

| MariusPopa a răspuns:

Odata ajunsa la rublica ignore apesi click stanga pe numele care doresti sa il scoti de la ignor apoi dai remove. Dupa ce ai facut asta te duci si dai add.