| b342 a întrebat:

TPU! Am o problema cu messengerul. X_X Ieri era okay, dar azi, cand am dat sign in, a aparut asa: http://i.imgur.com/qfW1H.png.
Am incercat peste putin timp, n-a mers! L-am dezinstalat si instalat iar, tot n-a mers! Ce sa fac? Sa iau alta versiune? Sa dau un restart la pc?
Multumesc!

1 răspuns:
| ITHelper a răspuns:

Dai un restart, iar daca face tot asa, dezinstaleaza-l, sterge registri cu ccleaner, si ia-ti-l din nou, sau alta versiune.
Este cumva Multi-Mess deala load de pe net? daca da, scoate-l si cauta altul.
Sper ca te-am ajutat!