| stefanfanu a întrebat:

Buna tpu.Am o problema cu PC ul.Deci il deschid si dupa maxim 10 minute mi se inchide ca si cum mi s-ar fi luat curentul, adica se inchide brusc.Asta se intampla cand joc counter strike sau chiar si cand vizionez un video de pe Youtube.Care ar fi cauza si cum as putea repara aceasta defectiune?

1 răspuns:
| Baton a răspuns:

Exista posibilitatea cand placa video face figuri si atunci se intampla sa dea rateuri.Mai exista posibilitatea ca pc-ul tau sa fie atins de variatii de tensiune si sa ii fi afectat placii de baza si atunci incet incet se duce facand tot felul de chestii.