| MaduM a întrebat:

Am o problema cu pc-ul, in urma cu ceva timp am dezinstalat antivirusul Nod32 versiunea 7 si nu stiu ce s-a intamplat ca inca mi-a ramas in calculator si imi apare in partea de jos a ecranului mai exact in dreapta un triunghi rosu de la antivirus si tot am cautat il calculator sa-l scot de tot si nu am reusit.Ce pot face stie cineva?

4 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Incearca programe gen Advanced System care. Bine, nu programul in sine, cauta asta si o sa gasesti ceva gen "Uninstaller" si nu mai stiu cum, il poti incerca pe ala.

Daca nu, descarca Ccleaner si la optiunea de dezistalari vezi daca mai e ceva de sters din Nod32.

Daca nu, incearca alta solutie. Daca nu a fost versiune originala e posibil sa fi avut un virus care sa nu-ti permita sa-l stergi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Instaleaza RevoUninstaller si dezinstaleaza-l de acolo, sigur dispare de tot.
Bafta!

| MaduM explică:

Am incercat tot ce mi-ati recomandat si tot nu am reusit sa-l scot! Mai nou imi merge in reluare calculatorul, imi este frica sa nu am virusi si sa nu pot face nimic sad Mersi pentru ajutor!