| Traficant_de_Difuzoare_Ionut_1994 a întrebat:

am un laptop Eeepc si nu stiu ce are de nu merge wi fi-ul, in general cand scoteam firul de net trebia jos in dreapta langa ceas sa-mi apara cele 4 lini de semnal cu semnul x rosu dar acuma cand scot netul imi apare un monitor cu x pe el ca la calculator. Mentionez ca mi-am dezinstalat un program wi fi dar nu stiu cum se cheama, daca stiti dau Funda

2 răspunsuri:
| buzucan a răspuns:

Ai incercat sa reinstalezi driverul-ul sau Windows-ul?

| Traficant_de_Difuzoare_Ionut_1994 explică (pentru buzucan):

Driverul nul mai gasesc si windowsu inca nu mi l-am reinstalat