| masinistulandrei a întrebat:

Am o problema cu pozele de pe facebook. De la un timp nu le mai pot vedea,nu se afiseaza. Apare un "x" in coltul de sus al pozei,si in rest fundalul alb. Unele se vad, altele nu. Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| shannygelu a răspuns:

Deschide cu mozilla sau explorer si dezinstaleaza chrome

| masinistulandrei explică (pentru shannygelu):

Am incercat, dar degeaba. Pe toate browserele mi se intampla asta. Poate fi ceva de la driver-ul video?

| shannygelu a răspuns (pentru masinistulandrei):

Daca ai driverul video instalat nu ai probleme incearca sa cureti sistemul cu glary utilities

| masinistulandrei explică (pentru shannygelu):

Am rezolvat. Era o problema de la ei..schimbau interfata facebook-ului si de asta imi aparea asa. Acum e ok. Multumesc oricum happy

4 răspunsuri:
| andozaurus a răspuns:

Incearca sa folesesti alt browserbig grin