| Ancutsa a întrebat:

TPU! am o problema cu yahoo messenger de 3 zile straight face. Nu pot intra pe nici pe un id-u. imi zice asta :
Please click " try again " to re-enter your ID and password. If you have forgotten your ID or password, click "Sing-in Problems?"

Deci. eu l-am si dezinstalat apoi am instalat un messenger mai vechi. Dar degeaba ca tot aceeasi problema o am pe toate id-urile. Ce as putea sa fac? sad
Multumesc! Ofer fundita! >big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ciudat thinking eu iti zic sa descarci messenger 10... si dk nu merge nici cu ala inseamna ca are ceva id-ul thinking

2 răspunsuri:
| Ancutsa explică:

Multumesc mult! :*:*
Am rezolvat problema, mi-am reinstalat mess-ul nou. 11.

| Adrian_7685 a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie.nu este problema id-ul, ci niste fisiere din windows.degeaba instalezi alt yahoo messenger; tot ce trebuie sa faci e sa schimbi sistemul de operare