| Clauditza33 a întrebat:

Buna am si eu o problema de cele mai multe ori cand vreau sa intru pe id meu nu merge si imi spune asa: there was a problem singning you in to yahoo messenger.Please click "try again" to re'enter your id and password. if you have forgotten your id and password, click "sign-in"problems? Ia spuneti'mi si mie din ce cauza imi apare asa si ce trebuie facut? funda:X

4 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Si mie imi aprea asa si dadeam sing -in problems apoi apsam una din variantele care apareau(nu cinta care) si dupa ce ieseam de acolo imi mergea...acum nu stiu daca este acelasi motiv pentru car enu merge sau daca o sa meargahappy

| Doddel a răspuns:

Si mie imi apare nici eu nu stiu de ce dar ma rog dupa ce incerc de mai multe ori sa ma loghez merge.

| Clauditza33 explică:

Nu a mers abby...sad vreo o solutie buna

| Clauditza33 explică:

Pardon am vrut sa scriu vreau...big grin