| iamaprincess a întrebat:

Am o problema grava, dupa cum banuiesc ca stiti pe mess circula un virus care face sa se trimita la toata lista un link de unde poti salva virusul in pc, din greseala am salvat virusulcrying ce sa fac? adica pot scapa de el intr-un fel(in afara de instalarea unui nou windowsstraight face)
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Aici: http://www.faravirusi.com/......E2%80%9D/, ai multe solutii de dezinfectare. Nu trebuie sa faci reinstalarea programului de operare. Succes!

5 răspunsuri:
| Dannyjj a răspuns:

Cu un antivirus aparut din 2010 recomand kaspersky adresa de descarcare http://www.kaspersky.ro/out?key=497MGvdQJSCUX sau daca descarcia lt antivirus incearca sa descarci trial atata timp cat scanezi si cat stergi virusii iti ajunge trial-ul.

| The Epic Fail Guy a răspuns:

Ceva imi zice ca nu "ai salvat virusul din greseala". Era destinat pentru tine, cu dedicatie speciala.

Este vorba de un program de curatire a internetului de kitsch. Nu stii ce-i ala kitsch? Cauta pe net.

| CrazyDesign a răspuns:

Incearca avast antivirus. E gratuit si e bun. Daca ai ceva experienta si cunostinte poti sa inlaturi virusul stergand toate fisierele lui si intrarile din RegKey.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti face altceva sa scapi de el decat prin reinstalarea windowsuluiwinking

succeshappy