| Daniel1619 a întrebat:

Buna TPU am o problema in legatura cu o aplicatie de muzica am descarcat-o si vreau sa o instalez dar apas pe ea si nu face nimic se incarca putin cerculetul acela de langa mouse si nimic pot sa apas si pe enter de 100 de ori si tot nu actioneaza. este ceva de facut de prin setari si nu stiu eu? va rog sa ma ajutati dau funda raspunsului care ma va ajuta!

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ai instalat vreun program antivirus?
Probabil ti-l blocheaza, fiindca e virusat.

| gelu1970 a răspuns:

Ce aplicatie?

| banditul007 a răspuns:

Daca ai windows 7 incearca sa dai (Run as administrator), daca nu merge nici asa inseamna ca ai probleme la windows