| gago a întrebat:

Buna TPU am o problema la PC numa ce mi-am reinstalat windowsu si ma tot bat cu rezolutia asta este pe margini sunt duci mari negre cum pot sa fac sa fie rezolutie mica?

funda

3 răspunsuri:
| baiatuucupizzza a răspuns:

Pai rezolutia depinde de marimea monitroului care il ai. Daca ai incercat sa tot umbli la rezolutie incearca sa intri in meniul monitorului si sa il aranjezi.

| Furny a răspuns:

Umbla la monitor(un sfat)sau instaleaza iar driveru de la placa video happy

| cosmin612000 a răspuns:

Incearca sa reinstalezi placa video daca nu e de la rezolutie