| gabriel_9492 a întrebat:

Buna TPU am o problema la telefon am nokia n73 de curand i-am schimbat mijlocul iar acum nu mai pot sa fac poze nu capteaza camera merge vede imaginea se aprinde blitu dar nu o capteaza si nu stiu dc butonl pe care apasam sa fac poze merge dar cel de sus e blocat oare din cauza asta sa nu mearga? daca stiti spuneti fund +vot plizzzz va rog

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mufa dintre tastatura si folie s-a dus sau nu face contact bine.