| LoneWolf a întrebat:

Am un telefon Nokia N73 pe care l-am scapat si i s-a spart display-ul. Am fost cu el la service si am schimbat display-ul, totul merge perfect mai putin o chestie: atunci cand folosesc camera principala (cea de 3.2 mpx) imaginea se misca foarte greu, in reluare, imaginea de pe ecran se updateaza greu. Insa, imaginile camerei sunt clare, poate face poze, deci nu cred ca e de vina camera. In plus, am observat ca tot ce tine de modul "peisaj" merge greu, la fel ca atunci cand folosesc camera (de exemplu in galeria foto, la redarea unui video etc). Care ar fi problema, sa fie de la soft? Va rog, ajutati-ma.

1 răspuns:
| Bogdan_9316 a răspuns:

Poate fi problema si cum ai multe in telefon care iti preocupa mult. Asa am patit si eu am avut muzica in el si poze mai mult de la poze si le-am luat le-am bagat in pc le-am sters toate pozele si cand fac fac poza si iar o pun in pc, daca ai mai mult de 18 poze stergele, sau cum zici tu ca un soft, stergeti si din mesaje si poze mie mi-a zis unu de la service unde am fost la telefoane.