| Scorputzu a întrebat:

Am o problema la windows 7! trec de toate frumusel il partitionez si cand ajung sa ii dau sa formateze imi apare o eroare "Error code 0x80070057"

Ma poate ajuta careva cu un raspuns? va rog eu!

1 răspuns:
| DeyCj a răspuns:

Dacă ai ncercat cu un alt windows și tot eroarea asta îti dă atunci verifică hard discul să nu aibă bad-uri.Asta se face la un service sau dacă ești din Turda sau Cluj vezi aici:
http://lupusinguratic.pro.tc
Bad-urile se pot scoate și au ca și cauză descărcarea și folosirea de wingoz de pe site-ul ăla „minune" unde găsești totul piratat și pus pe tavă, dar ce nu știu cei ce descrcă de acolo e că au fost puse acolo cu scopu de a distruge calculatoarele și a propaga virușii pe internet sau chiar a infecta calculatoarele celor ce au apelat la acele servicii.Succes