| StefanCatalin1996 a întrebat:

Am o problema legata de download. Atunci cand incerc sa descarc ceva imi apare o fereastra in care scrie "Complete the Quick Survey to Continue" si mai multe optiuni, dar indiferent pe care o aleg tot nu pot descarca! Funda la cine pa poate ajuta!

Răspuns Câştigător
| Just4Joker a răspuns:

Nu ai nici o problemă la download. Site-urile acelea după care incerci tu sa download-ezi sunt false... Te fac sa completezi o cerere, iar apoi îţi vor lua banii. Evită acele site-uri!
Fundă?

1 răspuns:
| scosei a răspuns:

Pot sa-ti pun o intrebare daca nu sunt indiscret?
Ce vrei sa descarci atat de important de trebuie sa ajungi sa iei de pe site-uri de felul asta? Poate te putem ajuta cu o solutie buna!