| SergiuPhPsV a întrebat:

Am o problema pe laptop cu conexiunea la internet.
Am Wireless, imi apare la laptop ca sunt conectat la internet jos in dreapta si cand intru pe internet imi spune ca nu se poate realiza conexiunea la internet (pe google chrome). Pe mozilla face la fel, internet explorer iarasi...
Ajutor! Dau funda! happy

3 răspunsuri:
| sorin579 a răspuns:

Scoate routerul wireless si da un restart la pc.

| SebiE30 a răspuns:

Salut SergiuPhPsV! Restarteaza router-ul, scoate cablul din el si baga iar apoi dai restart la laptop.Merge? Daca nu, inseamna ca ai o problema la router sau problema de la Compania de Internet!
O zi frumoasa sa ai!
Pa, Pa! happy

| PorcelainDoll a răspuns:

Opreste router-ul din priza 20 de secunde si apoi reporneste-l din nou