| Peter28 a întrebat:

Am o problema. Tot incerc sa pun o poza descarcata de pe Google Images ca un cover la timeline-ul de la Facebook. Dar tot imi zice ca trebuie sa fie lata de 366 de pixeli. Am cautat cu dimensiuni mai mari, si tot nu merge. Ce ar trebui sa fac? Dar daca nu, cum pot schimba dimensiunile unei poze? De exemplu o poza 500x600 sa o fac 800x366. Pot face asa ceva?

Răspuns Câştigător
| supermdmario a răspuns:

Am realizat un videotutorial ca raspuns special la intrebarea ta.:http://contactit.blogspot.it/......ne-in.html

| Peter28 explică (pentru supermdmario):

Eu nu am Windows 7, am Windows XP, dar o sa incerc si pe asta sa vad daca merge. Multumesc mult.

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Da, dar pierzi din calitate, facand dintr-o poza mica una mare. Invers e ok.

| Tagaso a răspuns:

Poți redimensiona cu paint sau photoscape