| SoulOnFire a întrebat:

Sunt foarte suparat... nu pot sa descarc de pe android market! "You haven't accessed the Google Play Store app (the white shopping bag app icon) on your device with this email account." Ce trebuie sa fac aici? Unde e iconita aia alba? Nu o gasesc si imi trebuie yahoo messenger pe mobil! HELP!

Răspuns Câştigător
| akka4 a răspuns:

Fa un cont gmail, logheaza-te cu el pe telefon si dupa poti descarcawinking

2 răspunsuri:
| angelicsin a răspuns:

Ai cont pe google? adica Gmail? ce telefon sau tableta ai mai exact nu toate sunt suportate in mod oficial de market / play

| SoulOnFire explică:

Am un smartphone Samsung Galaxy Mini. Momentan nu ma pot conecta la net de pe el, dar am crezut ca ma pot conecta de la pc pentru. a accesa aplicatiile Android Market. Am ales o aplicatie de acolo si am dat "install", dar imi apare acel mesaj de mai sus, de care am zis. Stiu ca trebuie sa intru intr-o pictograma cu un cos de cumparaturi alb, dar n-o gasesc. Am cont Gmail. Daca ma poate ajuta cineva, tavi.says este id-ul meu de yahoo mess. Mersi.